راهنمای بازی مسترگل

راهنمای بازی آنلاین مسترگل

ابزار کاربر

ابزار سایت


تنظیمات

تفاوت‌ها

تفاوت دو نسخه‌ی متفاوت از صفحه را مشاهده می‌کنید.

پیوند به صفحه‌ی تفاوت‌ها

تنظیمات [2013/09/26 16:48]
127.0.0.1 ویرایش خارجی
تنظیمات [2015/08/17 22:32] (فعلی)
خط 5: خط 5:
 ---- ----
  
-در این بخش می توانید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید ​و همچنین می توانید تیم ملی و تیم باشگاهی محبوب خود را تعیین کنید.+در این بخش میتوانید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید، همچنین می توانید تیم ملی و تیم باشگاهی محبوب خود را تعیین کنید.
  
 +{{:​tanz1.jpg?​nolink|}}
  
 ===== اطلاعات امنیتی ===== ===== اطلاعات امنیتی =====
- 
 ---- ----
 +
  
 در این صفحه می توانید ایمیل خود را تایید کنید. تایید ایمیل برای دسترسی به برخی از صفحات بازی و همچنین استفاده از فراموشی رمز نیاز است. در این صفحه می توانید ایمیل خود را تایید کنید. تایید ایمیل برای دسترسی به برخی از صفحات بازی و همچنین استفاده از فراموشی رمز نیاز است.
خط 22: خط 23:
 ---- ----
  
 +{{:​lebas.jpg?​nolink|}}
  
 در این بخش می توانید با استفاده از بخش سمت راست طرح یقه و لباس بازیکن را انتخاب کنید و با استفاده از بخش سمت چپ رنگ و همچنین زمینه ی لباس بازیکنان خود را انتخاب کنید. ​ در این بخش می توانید با استفاده از بخش سمت راست طرح یقه و لباس بازیکن را انتخاب کنید و با استفاده از بخش سمت چپ رنگ و همچنین زمینه ی لباس بازیکنان خود را انتخاب کنید. ​
خط 30: خط 32:
 ---- ----
  
-در این بخش امکان طراحی لوگوی باشگاه وجود دارد.می توانید با استفاده از طرح هایی که سمت راست وجود دارد طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس رنگ آن را تعیین کنید.+{{:​logo.jpg?​nolink|}} 
 + 
 +در این بخش امکان طراحی لوگوی باشگاه وجود دارد. میتوانید با استفاده از طرح هایی که سمت راست وجود دارد طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس رنگ آن را تعیین کنید، همچنین برای تنوع بیشتر، نماد‌ها و حروفی در بخش نماد اصلی و فرعی برای انتخاب وجود دارد.
  
  
خط 37: خط 41:
 ---- ----
  
-در این بخش می توانید با استفاده از لینک ​بالا، دوستانتان را به بازی دعوت کنید. +در این بخش می توانید با استفاده از لینک ​مشخص شده در عکس پایین، دوستانتان را به بازی دعوت کنید. 
-لینک ​بالا ​اختصاصا برای تیم شما درست شده است. +این ​لینک اختصاصا برای تیم شما درست شده است. 
-با کپی کردن و ارسال آن به هر طریق ممکن (چت، ایمیل، قراردادن لینک در وبلاگتان، اس.ام.اس و...) به دوستانتان، آن ها به صفحه ی ثبت نام بازی هدایت می شوند.+ 
 +{{:​davatdostan.jpg?​nolink|}} 
 + 
 +با کپی کردن و ارسال آن به هر طریق ممکن (چت، ایمیل، قراردادن لینک در وبلاگتان، اس.ام.اس و...) به دوستانتان، آن ها به صفحهی ثبت نام بازی هدایت می شوند.
 در صورتی که دوستتان از طریق لینک شما در بازی ثبت نام کند، به طور اتوماتیک، شما و دوستتان در بازی نیز با هم دوست شناخته می شوید. در صورتی که دوستتان از طریق لینک شما در بازی ثبت نام کند، به طور اتوماتیک، شما و دوستتان در بازی نیز با هم دوست شناخته می شوید.
-در دوره هایی از جوایز بازی، تعداد دعوت های موفقی که ارسال کرده اید، برای شما امتیاز ویژه به دنبال دارد. +در دوره هایی از جوایز بازی، تعداد دعوتهای موفقی که ارسال کرده اید، برای شما امتیاز ویژه به دنبال دارد. 
-تمامی دعوت ها و ثبت نام ها به طور اتوماتیک بررسی می شود و در صورتی که ثبت نام از طریق لینک دعوت شما توسط افراد واقعی غیر از خودتان صورت نگرفته باشد، امتیازی برای آن دعوت محسوب نمی شود و افراد خاطی ممکن است با جریمه رو به رو شوند.+تمامی دعوت ها و ثبت نامها به طور اتوماتیک بررسی میشود و در صورتی که ثبت نام از طریق لینک دعوت شما توسط افراد واقعی غیر از خودتان صورت نگرفته باشد، امتیازی برای آن دعوت محسوب نمیشود و افراد خاطی ممکن است با جریمه رو به رو شوند.
  
    
- 
  
  
  
تنظیمات.txt · آخرین ویرایش: 2015/08/17 22:32 (ویرایش خارجی)