راهنمای بازی مسترگل

راهنمای بازی آنلاین مسترگل

ابزار کاربر

ابزار سایت


تنظیمات

تنظیمات


اطلاعات شخصی


در این بخش می‌توانید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید، همچنین می توانید تیم ملی و تیم باشگاهی محبوب خود را تعیین کنید.

اطلاعات امنیتی


در این صفحه می توانید ایمیل خود را تایید کنید. تایید ایمیل برای دسترسی به برخی از صفحات بازی و همچنین استفاده از فراموشی رمز نیاز است. برای تغییر کلمه امن به کلمه امن قبلی احتیاج دارید و امکان بازیابی کلمه امن از طریق فراموشی رمز وجود ندارد با تعیین رمز دوم می توانید از دوستان مورد اعتماد خود بخواهید تا در نبودتان با وارد کردن رمز مربی دوم و ایمیل باشگاه را مدیریت کند. مربی دوم به صفحه ی تنظیمات دسترسی ندارد.

طراحی لباس


در این بخش می توانید با استفاده از بخش سمت راست طرح یقه و لباس بازیکن را انتخاب کنید و با استفاده از بخش سمت چپ رنگ و همچنین زمینه ی لباس بازیکنان خود را انتخاب کنید.

طراحی لوگو


در این بخش امکان طراحی لوگوی باشگاه وجود دارد. می‌توانید با استفاده از طرح هایی که سمت راست وجود دارد طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس رنگ آن را تعیین کنید، همچنین برای تنوع بیشتر، نماد‌ها و حروفی در بخش نماد اصلی و فرعی برای انتخاب وجود دارد.

دعوت دوستان


در این بخش می توانید با استفاده از لینک مشخص شده در عکس پایین، دوستانتان را به بازی دعوت کنید. این لینک اختصاصا برای تیم شما درست شده است.

با کپی کردن و ارسال آن به هر طریق ممکن (چت، ایمیل، قراردادن لینک در وبلاگتان، اس.ام.اس و…) به دوستانتان، آن ها به صفحه‎ی ثبت نام بازی هدایت می شوند. در صورتی که دوستتان از طریق لینک شما در بازی ثبت نام کند، به طور اتوماتیک، شما و دوستتان در بازی نیز با هم دوست شناخته می شوید. در دوره هایی از جوایز بازی، تعداد دعوت‌های موفقی که ارسال کرده اید، برای شما امتیاز ویژه به دنبال دارد. تمامی دعوت ها و ثبت نام‌ها به طور اتوماتیک بررسی می‌شود و در صورتی که ثبت نام از طریق لینک دعوت شما توسط افراد واقعی غیر از خودتان صورت نگرفته باشد، امتیازی برای آن دعوت محسوب نمی‌شود و افراد خاطی ممکن است با جریمه رو به رو شوند.

تنظیمات.txt · آخرین ویرایش: 2015/08/17 22:32 (ویرایش خارجی)