راهنمای بازی مسترگل

راهنمای بازی آنلاین مسترگل

ابزار کاربر

ابزار سایت


پرداخت_شتاب

پرداخت شتاب


از طریق این پنل می توانید با در اختیار داشتن هر کارت عضو شبکه شتاب، اقدام به تهیه الماس کنید.

با هر کارت عضو شتاب می توانید از این پنل استفاده کنید.

الماس ها بلافاصله به حساب شما واریز می شود.

در پرداخت شتاب مستقیما با مراجعه به صفحه ی بانک و انتخاب تعداد الماس مورد نیازتان، رقم قابل پرداخت در پنل ثبت می شود که با زدن دکمه ی ثبت به صفحه ی بانک مبدا برای پرداخت اینترنتی شتاب منتقل می شوید، این روش ساده تربن و سریع ترین روش برای خربد الماس می‌باشد.

پس از انتقال به صفحه ی بانک، با وارد کردن اطلاعات کارتتان (هر کارتی که عضو سیستم شتاب است) و همین طور رمز اینترنتی کارتتان و ثبت اطلاعات، مجددا به صفحه ی بانک بازی گرز بر می گردید و در آن جا در صورتی که فرایند موفق بوده باشد پیامی مبنی بر موفقیت دریافت می کنید.

مبلغ واریزی بلافاصله در سیستم بازی ثبت شده و الماس معادل آن به حسابتان واریز می شود. در صورتی که اشتباها مبلغی بین مبلغ یک الماس کامل را وارد کرده باشید، مثلا مبلغی که وارد کرده اید بین 2 الماس و 3 الماس باشد، 2 الماس کامل و اضافه ی آن سکه به حسابتان واریز می شود.

  • رمز اینترنتی: رمز اینترنتی هر کارت شتاب را می توانید از طریق دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارتتان فعال کنید. برای مثال برای فعال کردن رمز اینترنتی کارت بانک پاسارگاد خود به یکی از دستگاه های خودپرداز این بانک در سراسر ایران مراجعه کنید.
  • در پرداخت شتاب چنانچه هر مشکلی در حین انجام تراکنش به وجود آید (مثلا قطع ارتباط اینترنت و…) پولی از حساب شما کم نمی شود و در صورت کم شدن پول، این مبلغ حداکثر در مدت 24 ساعت توسط خود بانک به حساب شما بر می گردد.
  • اطلاعات کارتتان به هیچ وجه در اختیار بازی نیست و آن ها را به طور کامل در پنل بانک پاسارگاد وارد می کنید.

برای خرید، در صورتی که رمز دوم (رمز اینترنتی) کارت خود را فعال نکرده اید، به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک مرتبط به کارتتان مراجعه کرده و این رمز را انتخاب کنید.

کد اعتبار سنجی (CVV) یک کد 3 یا 4 رقمی است که جداگانه رو و یا پشت کارت بانکی شما نوشته شده.

در صورتی که هر گونه سوال و یا مشکلی دارید، بخش پشتیبانی در قسمت امور مرتبط با بانک، همواره اماده پاسخگویی به شماست.

پرداخت_شتاب.txt · آخرین ویرایش: 2015/08/17 22:32 (ویرایش خارجی)