راهنمای بازی مسترگل

راهنمای بازی آنلاین مسترگل

ابزار کاربر

ابزار سایت


فروش_بازیکن

فروش بازیکن


در این بخش می توانید بازیکنان خود را برای فروش بگذارید.

دقت کنید که برای ورود به این بخش باید استعداد یاب در تیم خود داشته باشید و ایمیل خود را تایید کرده باشید.برای اطلاع از نحوه ی تایید ایمیل به صفحه ی تنظیمات مراجعه کنید.

با کلیک بر روی گزینه (عکس تاریخچه) می توانید تاریخچه خرید و فروش های خود را مشاهده کنید و همچنین با کلیک بر روی گزینه (عکس آمار تیم) آمار بازیکنان موجود در تیمتان و حداقل و حداکثر بازیکنانی که از هر پست می توانید در تیمتان داشته باشید برای شما نمایش داده می شود.

جدول بازیکنان


در این جدول لیست تمامی بازیکنان تیمتان نمایش داده می شود و با کلیک بر روی هر بازیکن می توانید اطلاعات دقیق تر آن را در جدول روبرو مشاهده کنید.

زمانی که روی هر بازیکن کلیک کنید،سه گزینه ی آزاد کردن بازیکن(عکس)،فروش بازیکن(عکس)،صفحه ی اطلاعات بازیکن(عکس) نمایش داده می شود.

آزاد کردن بازیکن


زمانی که بازیکن برای تیم کارایی بالایی نداشته باشد ویا نیاز به فضای بیشتر برای خریدن بازیکنان با سطح بالاتری دارید می توانید بازیکنان را آزاد کنید.

بازیکن آزاد شده متعلق به هیچ تیمی نخواهد بود.

توجه داشته باشید که بعد از آزاد کردن بازیکن امکان برگرداندن بازیکن به تیم وجود ندارد.

فروش بازیکن


فروش بازیکن به دو صورت انجام می شود:

  • فروش عادی
  • مزایده

فروش عادی


در این بخش بازیکن پس از تایید مدیر تیم برای فروش تا 10 روز در لیست فروش قرار خواهد داشت.

قیمت بازیکن ،باید بین حداقل و حداکثر قیمتی که از طرف سیستم برای شما تعیین می شود، باشد.

بعد از تعیین قیمت و ثبت فروش بازیکن هر زمان که تیمی بازیکن تیم شما را خریداری کند خود به خود بازیکن فروخته می شود و پیامی برای مدیر تیم مبنی بر فروش بازیکن ارسال می شود.

مزایده


در این بخش قیمت پایه برای قراردادن بازیکن در مزایده را انتخاب می کنید. این قیمت ،باید بین حداقل و حداکثر قیمتی که از طرف سیستم تعیین می شود، باشد.

این قیمت ، قیمت پایه است. هر زمان که تیمی پیشنهاد جدیدی برای خرید بازیکن ارسال کند این پیشنهاد در جدولی که زیر جدول بازیکنان است نمایش داده می شود و همچنین قیمت پایه ای که شما تعیین کرده اید به قیمتی که تیم جدیدی پیشنهاد داده تغییر می کند و به همین ترتیب با هر پیشنهاد جدید قیمت پایه به قیمت پیشنهاد دهنده تغییر می کند و در نهایت به بالاترین قیمت در پایان زمان مزایده فروخته خواهد شد.

پس از تعیین قیمت باید زمان بسته شدن مزایده را انتخاب کنید. این زمان بین 1 تا 10 روز است و مزایده برای فروش بازیکن فقط در زمانی که شما تعیین کرده اید انجام می شود و در صورتی که در این مدت بازیکن فروخته نشود از لیست فروش خارج می شود و به تیم برگردانده می شود.

در صورتی که از فروش بازیکن منصرف شدید ، با کلیک بر روی بازیکن گزینه ی لغو فروش(عکس) نمایش داده می شود. با انتخاب این گزینه بازیکن از لیست فروش خارج می شود.

توجه داشته باشید که با خارج کردن بازیکن از لیست فروش تا 7 روی قادر به فروش بازیکن نیستید و در جدول بازیکنان هم با علامت (عکس قفل)این مورد مشخص می شود.

فروش_بازیکن.txt · آخرین ویرایش: 2015/08/17 22:32 (ویرایش خارجی)