راهنمای بازی مسترگل

راهنمای بازی آنلاین مسترگل

ابزار کاربر

ابزار سایت


دفتر_کار

دفتر کار


در این صفحه می‌توانید اطلاعات کلی از باشگاهتان داشته باشید. اطلاعات و اخبار لیگ، اخبار دوستان، اطلاع از بازی های قبلی و بعدی، انرژی و روحیه کلی تیم و وضعیت هواداران تیم در این صفحه قابل مشاهده است.

محتویات دفتر کار


در این قسمت نام باشگاه، عکس و لگوی انتخابی شما نمایش داده می شود، برای تغییر اطلاعات اصلی تیم خود می‌توانید به صفحه تنظیمات مراجعه کنید، همچنین خلاصه ای از اطلاعات استادیوم و هواداران شما در بالای صفحه دفتر کار قابل مشاهده می‌باشد.

رتبه کلی و دارایی های شما، همچنین انرژی بازیکنان و روحیه‌ی تیمی باشگاه که برآیندی از انرژی و روحیه کلیه بازیکنان شما می‌باشد قابل مشاهده می‌باشند، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه‌ی تاکتیک مراجعه کنید.

در سمت چپ صفحه می‌توانید از بازی های قبلی و بعدی، همچنین از روزهایی که حقوق بازیکنان یا کارکنانتان را باید پرداخت کنید با خبر شوید. با انتخاب روزها می‌توانید مشاهده کنید که در هر روز چه بازی هایی دارید.در صورتی که تعداد بازی در یک روز بیشتر از یکی باشد کنار بازی فلشی برای مشاهده‌ی بقیه‌ی بازی‌های روز قرار داده شده است (تصویر شماره 1). اطلاعات و آمار تیم مقابل در بازی‌های آینده قابل مشاهده بوده و از طریق دکمه i (تصویر شماره 2) می‌توانید اطلاعات کامل بازی را مشاهده کنید.

اطلاعات کامل لیگ و رتبه شما (تصویر شماره 1) و همچنین تیم های دیگر در تب لیگ در این صفحه در دسترس بوده، همچنین از طریق تب چت لیگ (تصویر شماره 2) می‌توانید با تیم‌های دیگر صحبت کرده و حس رقابت را بیشتر و بیشتر کنید.

برای مشاهده جام حذفی همانطور که در تصویر نشان داده شده (تصویر شماره 3) دکمه میانبری وجود دارد.

در پایین صفحه دفتر کار از اخبار لیگ ،گزارش خبری تیم‌ها، اخبار دوستان و اطلاعیه های باشگاه آگاه خواهید شد.

دفتر_کار.txt · آخرین ویرایش: 2015/08/17 22:32 (ویرایش خارجی)