راهنمای بازی مسترگل

راهنمای بازی آنلاین مسترگل

ابزار کاربر

ابزار سایت


مدیریت_کارکنان

مدیریت کارکنان


در این بخش می توانید کارکنان باشگاه خود را استخدام و یا اخراج کنید.

کارکنانی که هم اکنون در باشگاه شما حضور دارند در بخش کارکنان استخدام شده در بالای صفحه کارکنان نمایش داده می شوند(تصویر پایین).

حقوق کل کارکنان (شماره 1 تصویر) و همچنین مجموع درجه کارکنان (شماره 2 تصویر) در بالا صفحه کارکنان نمایش داده می‌شود.

در بخش استخدام کارکنان هم می‌توانید کارکنان ضعیف تر و قدیمی تر را نادیده گرفته و کارکنان جدید با توانایی بالاتر را استخدام کنید.

مربی درجه E سطح پایین تری داشته و مربی درجه A از کلاس کاری بالاتری برخوردار می‌باشد.

برای خرید در پایین صفحه کارکنان بخش استخدام کارکنان می‌توانید کارکنان لازم را خریداری و یا آنها را اخراج کنید، در هر باکس اطلاعات کارکن مورد نظر نمایش داده شده است، پارامتر های موثر در بازی و تیم در تصویر زیر (شماره 1) نشان داده شده، همچنین هر کارکن حقوق هفتگی داشته که هر هفته از حساب کاربر کسر شده (تصویر شماره 2) و قرار داد تمدید خواهد شد، در صورت نداشتن سکه یا الماس کافی در حساب کاربر به طور خودکار قرار داد با کارکن مورد نظر فسخ خواهد شد.

*برای خرید در برخی کارکنان باید مینیمم امتیاز لازم برای خرید کارکن مورد نظر را داشته باشید(تصویر شماره 3).

* دقت کنید که برای استخدام در صورت داشتن یک مربی (مثلا مربی تمرین)، چه مربی بهتر و یا مربی سطح پایین تر بخواهید مقداری از مبلغ قرار داد مربی فعلی شما به شما برگردانده خواهد شد.

مربی تمرین


باشگاه شما در زمان تمرین بازیکنان به مربی تمرین نیاز دارد. مربی تمرین زمان تمرین بازیکنان را افزایش می دهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه‌ی مربی تمرین مراجعه کنید.

کمک مربی


کمک مربی در زمان چیدن ترکیب تیم به کمک باشگاه می آید. برای اطلاع از ویژگی هر کدام از کمک مربی ها به صفحه‌ی کمک مربی مراجعه کنید.

دکتر


دکتر باشگاه برای بهبود مصدومیت بازیکنان لازم است. در صفحه ی دکتر اطلاعات کامل درباره ی دکتر ها نمایش داده شده است.

استعداد یاب


استعداد یاب برای خرید و فروش بازیکنان لازم می‌باشد. برای اطلاع بیشتر از جزئیات استعدادیاب به صفحه‌ی استعدادیاب مراجعه کنید.

مربی بدنساز


این مربی هر بازیکن را از نظر جسمی برای حضور در بازی آماده می کند و استقامت بازیکنان را افزایش می دهد. اطلاعات بیشتر در صفحه‌ی مربی بدنساز وجود دارد.

مدیریت_کارکنان.txt · آخرین ویرایش: 2015/08/17 22:32 (ویرایش خارجی)